O NAS

CENTRUM ORGANIZACJI SZKOLEŃ

             Centrum Organizacji Szkoleń powstało w 2017 roku, założycielką jest Dorota Jakubczak. Organizujemy profesjonalne szkolenia, które wzbogacają warsztat pracy nauczycieli, pedagogów, terapeutów i psychologów. Nasi Trenerzy mają bogate doświadczenie zawodowe. Gwarantujemy wysoką jakość, efektywność i wyjątkowość szkoleń.

Poznaj ekspertów tworzących Centrum Organizacji Szkoleń.

Dorota Podorska
Małgorzata Taraszkiewicz
Mariola Cyganek
dr Adriana Kloskowska
Angelika Perdek - Chabinowska
Małgorzata Przybyła Pecka
Dorota Jakubczak

pedagog, doradca zawody certyfikowany coach międzynarodowej szkoły coachingu ICC International Coaching Certification

Steve Jobs powiedział, że czas każdego z nas jest ograniczony, więc nie warto marnować go na bycie kimś, kim nie jesteśmy. Dziś wiem kim jestem i czego chcę. Ludzie są moją pasją. To, co mnie wyróżnia to świadomość relacji społecznych, dzięki którym nawiązuje, rozwijam relacje biznesowe, oparte na empatii, osobistym zaangażowaniu. Wierzę, że Centrum Organizacji Szkoleń może pokazywać jak żyć z pasją, spełniać marzenia.

NASZA MISJA

Profesjonalnie wspieramy w rozwoju, dajemy radość z działania i bycia.

Wspieramy ludzi i organizacje w drodze do sukcesu. Przez nasze zaangażowanie w jakość oraz partnerską postawę chcemy przekraczać oczekiwania ludzi   i być za to nagradzani uśmiechem. 

Współpracę opieramy na zaufaniu. To pozwala poszukiwać rozwiązań              i budować poczucie odpowiedzialność ludzi za wydarzenia. 

Wspieramy w osiąganiu sukcesów.

Przewiń do góry