Referencje

"Firma Centrum Organizacji Szkoleń Dorota Jakubczak z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 16/2, NIP: 8792210012 zrealizowała usługi, która dotyczyła ........"
"Firma Centrum Organizacji Szkoleń Dorota Jakubczak z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka 16/2, w okresie październik 2017 - kwiecień 2018 (....) świadczyła usługi."
"Firma Centrum Organizacji Szkoleń (...) świadczyła usługi doradcze dla przedstawicieli kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych w projekcie pn. Szkoła.."
"Cele szkolenia zostały w pełni zrealizowane. Trenerzy prowadzący kurs byli w pełni profesjonalni, sumienni i rzetelnie przygotowani, jednocześnie elastycznie ........"
" Wartym podkreślenia jest współpraca z p. Dorotą Jakubczak odpowiadająca za współpracę ze szkoleniowymi, rozliczenie, budowanie atmosfery życzliwości i pewności co do jakości.."
" W imieniu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej- Kujawsko-Pomorskiego Biuro FRDL w Bydgoszczy , potwierdzam należyte zrealizowanie umowy przez Centrum Organizacji Szkoleń Dorota Jakubczak...(..)w zakresie doradztwa dla jednostek samorządu terytorialnego...."
" Kompleksowa usługa dotyczyła m.in. zorganizowania i przeprowadzenia 30 godzin szkolenia ( w tym 12 godzin szkoleniowych w części teoretycznej oraz 18 godzin szkoleniowych w części praktycznej), zatrudnienia wykładowców o odpowiednich kwalifikacjach, zapewnienia odpowiednio wyposażonych sal do przeprowadzenia szkolenia oraz wyżywienia i zapewnienia noclegów..."
Scroll Up